راهنمای خودآموز و بانک فلش کارت

یکی از ایراداتی که بسیاری از نرم افزارها بخصوص نرم افزار های کمتر شناخته شده مانند نرم افزار جعبه لایتنر با آن مواجه هستند عدم وجود یک راهنمای خودآموز گام به گام جهت آشنایی با نرم افزار و نحوه کار با آن می باشد. بنابراین کاربران با مشکلاتی در استفاده مواجه شده و در برخی موارد از نرم افزار بصورت ناصحیح استفاده می کنند.

در مورد نرم افزار جعبه لایتنر که در حقیقت شامل دو نرم افزار یکی برای کامپیوتر و یکی برای موبایل است، این نیاز بیش از پیش وجود دارد. تهیه کنندگان مجموعه آموزشی اندیشه با واقف بودن به این نیاز، راهنمای خودآموز گام به گام نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه را بصورت کامل همراه با توضیحات به همراه تصاویر تهیه کرده که همراه با پکیج برای شما ارسال می گردد. این راهنما دارای چند مزیت اصلی است که عبارتند از:

آموزش برای تمامی افراد: یکی از نکات مهمی که در خودآموز نرم افزار مد نظر قرار گرفته این است که در آن سعی شده توضیحات با زبان بسیار ساده و با تصاویر بیان شود به گونه ای که برای کسانی که حتی آشنایی با کامپیوتر و موبایل ندارند نیز به راحتی قابل استفاده باشد.

خودآموز نسخه کامپیوتر و موبایل: خود آموز شامل آموزش گام به گام هر دو نسخه کامپیوتر و موبایل است. همچنین نحوه تبادل فلش کارتها بین کامپیوتر و موبایل (یا بین دو موبایل ، یا دو کامپیوتر) توضیح داده شده است.

آموزش نرم افزار همراه با تصاویر: تمامی توضیحات مربوط به نحوه کار با نرم افزار نسخه کامپیوتر و موبایل همراه با تصاویر آن می باشد . برای مثال اگر در کتاب گفته شده که “برای وارد کردن فایل صوتی به فلش کارت دکمه افزودن فایل را کلیک کنید” در شکل مربوط به آن دقیقا محلی را که شما باید کلیک کنید مشخص شده است.

آموزش نرم افزار بصورت گام به گام: نرم افزار دارای امکانات بسیار متنوع، جالب و پیشرفته ای است که تمامی آنها در کتاب توضیح داده شده است. برخی از امکانات آن پیشرفته بوده که کاربران حرفه ای می توانند از آن بهره ببرند. از اینرو بخشهای اولیه کتاب جهت آشنایی مقدماتی با نرم افزار نسخه کامپیوتر و موبایل در نظر گرفته شده که شما با مطالعه آن و بدون نیاز به امکانات پیشرفته به راحتی می توانید با نرم افزار شروع به کار کرده، فلش کارت های دلخواه خود را ساخته، تلفظ، عکس و حتی فیلم را در صورت دلخواه به آنها اضافه کرده، نحوه وارد کردن فلش کارتها از کامپیوتر به موبایل و بالعکس از موبایل به کامپیوتر را آموخته و در انتها آنها را مرور کنید. در عین حال کم کم با امکانات پیشرفته نرم افزار نیز آشنا شوید.

بانک فلش کارت نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش

گروه آموزشی اندیشه جهت استفاده بهتر زبان آموزان از نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش بیش از 6 هزار فلش کارت را که شامل فایل صوتی و تصویری نیز می باشند،تهیه کرده است. این بانک اطلاعاتی ارزشمند جهت یادگیری زبان انگلیسی به همراه نرم‌افزار ارائه شده‌است.که شما می توانید با مراجعه به بخش مرکز دانلود نرم افزار و همچنین مجموعه های فلش کارت را دانلود نمایید.